Kontakt - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Kontakt

Związek Subregionu Centralnego

 

ul. Bojkowska 35 A, pok. 101
44-100 Gliwice
tel. 32 461 22 50
fax. 32 461 22 51
biuro@subregioncentralny.pl

 

NIP 631 26 51 874
REGON 243435244

Mariusz Śpiewok

Dyrektor Biura
tel. 32 461 22 50

biuro@subregioncentralny.pl

Agnieszka Profus

Sekretariat Biura Związku
tel. 32 461 22 50
agnieszka.profus@subregioncentralny.pl

Marta Jasińska-Dołęga

Kierownik zespołu obsługi projektów ZIT
tel. 32 461 22 53
marta.jasinska@subregioncentralny.pl

Klaudia Ruda

Młodszy specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 49
klaudia.ruda@subregioncentralny.pl

Karolina Jaszczyk

Specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 59
karolina.jaszczyk@subregioncentralny.pl

Anna Kalinowska

Specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 56
anna.kalinowska@subregioncentralny.pl

Agata Schmidt

Młodszy specjalista ds. obsługi projektów
tel. 32 461 22 54
agata.schmidt@subregioncentralny.pl

Magdalena Cyprys

Specjalista ds. monitorowania i sprawozdawczości
tel. 32 461 22 52
magdalena.cyprys@subregioncentralny.pl

Adam Dziugieł

Specjalista ds. wzmacniania funkcji metropolitalnych
tel. 32 461 22 57
adam.dziugiel@subregioncentralny.pl
 

Sabina Bryś

Specjalista ds. wsparcia kompetencyjnego
tel. 32 461 22 58
sabina.brys@subregioncentralny.pl

Związek Subregionu Centralnego na YouTube