Warsztaty z pomocy publicznej - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

16.09.2015

Warsztaty z pomocy publicznej

 

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego serdecznie zaprasza przedstawiciela jednostek wchodzących w skład Związku, w szczególności osobę, która zajmuje się realizacją Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, do udziału w najbliższych warsztacie:
"Pomoc publiczna w projektach finansowanych ze środków unijnych oraz obliczanie luki finansowej”

 

Terminy:

  • 23-24 września 2015 r. – grupa maksymalnie 30 osób
  • 7-8 października 2015 r. – grupa maksymalnie 30 osób
  •  

Prowadzenie: dr Artur Bartoszewicz, ekspert ds. funduszy europejskich, pomocy publicznej, budżetu zadaniowego, zarządzania projektami i analiz ekonomiczno-finansowych. Prezes Zarządu Krajowego Polskiego Stowarzyszenia Ekspertów i Asesorów Funduszy Unii Europejskiej. Wykładowca m.in. w Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Uniwersytecie Warszawskim.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Warsztaty są współfinansowane ze środków Pomocy Technicznej, w związku z czym udział w nich jest bezpłatny dla uczestników. Potwierdzenie wraz z szczegółami organizacyjnymi zostaną przesłane drogą mailową.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny z panią Sabiną Bryś pod numerem: 32 461 22 58, lub kontakt mailowy na adres sabina.brys@subregioncentralny.pl

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube