Mobilny Śląsk - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

08.10.2014

Mobilny Śląsk

 

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Odział w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w I Regionalnym Seminarium dotyczącym Zrównoważonej Mobilności "Mobilny Śląsk", które odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach (sala kolumnowa) dnia 14 października br. o godzinie 10:00.

 

Celem seminarium jest promowanie najlepszych praktyk dotyczących wdrażania zrównoważonej mobilności miejskiej, skupiającej się na rozwiązaniu problemu zatłoczenia i poprawy efektywności systemów transportowych w miastach województwa śląskiego. Seminarium będzie doskonałym miejscem do zainicjowania regionalnej współpracy zmierzającej do integracji działań na rzecz zrównoważonej mobilności oraz wymiany doświadczeń między specjalistami z dziedziny transportu i planowania przestrzennego, samorządowcami, firmami oraz organizacjami społecznymi.

 

Wydarzenie wzbogaci pokaz rowerów elektrycznych z możliwością przetestowania ich funkcjonalności przez uczestników seminarium.

 

Potwierdzenie uczestnictwa w seminarium „Mobilny Śląsk” proszę kierować na adres mailowy: mobilnyslask@gmail.com, bądź telefonicznie pod nr: 513 452 980.


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wstęp jest wolny.

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube