Informacja o przeprowadzonych warsztatach w dn. 23-24 września br. - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

30.09.2015

Informacja o przeprowadzonych warsztatach w dn. 23-24 września br.

W dniach 23-24 września br. odbyły się w Katowicach warsztaty „Pomoc publiczna w projektach finansowanych ze środków unijnych oraz obliczanie luki finansowej”. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznali się z najważniejszymi informacjami dot. pomocy publicznej, jak i pomocy de minimis, obowiązującymi aktami prawnymi w tej materii oraz ze sposobem obliczania luki finansowej.

 

W związku z dużym zainteresowaniem udziału w warsztatach w dniach 7-8 października br. planuje się przeprowadzenie kolejnego spotkania w powyższym zakresie. 

 

Warsztaty są współfinansowane ze środków Pomocy Technicznej, w związku z czym udział w nich jest bezpłatny dla uczestników. Potwierdzenie wraz z szczegółami organizacyjnymi zostaną przesłane drogą mailową.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny z panią Sabiną Bryś pod numerem telefonu 32 461 22 58 lub mailowy - sabina.brys@subregioncentralny.pl.

 

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube