II Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

19.04.2016

II Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu

Zapraszamy serdecznie na II Forum Przedsiębiorczości w Sosnowcu, które odbędzie się 20  i 21 kwietnia br. w Sosnowieckim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Wojska Polskiego 8.

 

Wydarzenie będzie opierać się na następujących filarach - biznesie, ekologii i pracy. Podczas paneli tematycznych, warsztatów, prelekcji poruszone zostaną najbardziej istotne kwestie dotyczące wyżej wymienionych obszarów, m.in. partnerstwo publiczno-prywatne, innowacje i źródła ich finansowania, obecne trendy w procesie rekrutacji pracownika i kształcenia ustawicznego oraz podejście „Eko” w prowadzeniu działalności gospodarczej. W trakcie Forum odbędą się Targi Pracy i Edukacji, podczas których absolwenci i uczniowie szkół, uczelni wyższych, a także osoby poszukujące pracy będą mogły zapoznać się bezpośrednio z ofertami pracy prezentujących się w trakcie wydarzenia firm. Targi będą wzbogacone ofertami edukacyjnymi szkół, uczelni wyższych i innych instytucji rynku pracy.

 

II Forum Przedsiębiorczości jest wydarzeniem, w którym będą uczestniczyć  przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji otoczenia biznesu, a także eksperci z wielu dziedzin. Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń w poszczególnych obszarach, niezwykle istotnych dla rozwoju biznesu, edukacji, rynku pracy, a także otoczenia.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube