Dzień Informacyjny programu URBACT III - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

24.03.2016

Dzień Informacyjny programu URBACT III

6 kwietnia w Krakowie odbędzie się Dzień Informacyjny programu Urbact III. Jest ono przeznaczone dla miast, metropolii, Instytucji Zarządzających funduszami UE oraz innych podmiotów zaangażowanych w politykę miejską.

 

URBACT III jest jednym z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej współfinansowanym ze funduszy Unii Europejskiej oraz państw członkowskich na lata 2014-2020. Jest programem wymiany wiedzy i doświadczeń promującym zrównoważony rozwój miejski. Dzięki uczestnictwu w sieciach angażujących 8-12 miast/metropolii, URBACT pomaga miastom wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, łączące wymiar gospodarczy, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im nabycie wiedzy i umiejętności, dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi profesjonalistami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

 

Dzień Informacyjny programu URBACT III będzie okazją do uzyskania szczegołowych informacji o programie i możliwości, jakie on oferuje, w szczegolnośco w zakresie nowego naboru projektów oraz do zapoznania się z szerszym kontekstem prowadzenia polityki miejskiej w wymiarze europejskim i krajowym.

 

Spotkanie odbędzie się w hotelu BEST WESTERN PLUS Q (ul. Wygrana 6) w Krakowie.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie  internetowej www.urbact.pl

 

Źródło: www.mr.gov.pl

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube