Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

06.04.2016

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największa akcja ogólnopolska, polegająca na udostępnieniu – szerokiemu gronu zainteresowanych – projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej w celu promocji efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

 

Urząd Marszałkowski Wojewówdztwa Śląskiego zaprasza każdego, kto ma na swoim koncie realizację jakiegokolwiek projektu finansowanego z unijnych funduszy (zarówno dzięki dotacji, jak i instrumentom zwrotnym), aby WŁĄCZYŁ SIĘ do akcji.

 

Wystarczy:                                                                                                                                                                                                                                                      

  • zgłosić chęć udziału w akcji za pośrednictwem strony www.dniotwarte.eu - od 5 do 20 kwietnia br.;                                                    
  • zaproponować atrakcyjną formułę prezentacji projektu (w poprzednich edycjach to były np. darmowe wejściówki, oprowadzenie po obiekcie, zaprezentowanie urządzeń lub rozwiązań, które nie są dostępne na co dzień, specjalne menu, warsztaty taneczne czy teatralne itp.); 

 

Nagrodą dla tych, którzy dokonają rejestracji do 15 kwietnia br. i zaproponują formułę prezentacji projektu, która zostanie uznana za najciekawszą w plebiscycie internetowym, weźmie udział w felietonie lub relacji „na żywo”emitowanej w telewizji ogólnopolskiej.  

 

Przedsięwzięcie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji swoje podwoje otworzyło ponad 1000 projektów, które odwiedziło łącznie ponad 200 tysięcy osób. Każdy, kto zrealizował unijny projekt, może znaleźć się w tym gronie.

 


Uczestnikom akcji oferuje się:

 

  • publikację opisu atrakcji na stronie akcji: www.dniotwarte.eu, która będzie promowana zarówno w ogólnopolskiej, jak i regionalnej kampanii medialnej,
  • prawo do posługiwania się linią graficzną akcji wraz z gotowymi szablonami materiałów promocyjnych,
  • pakiety materiałów promocyjnych przygotowane przez Ministerstwo Rozwoju.

Śląskie zmienia się dzięki unijnemu wsparciu, a Państwa udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich będzie potwierdzeniem, że Razem zmieniamy Śląskie!  

 

Źródło: www.rpo.slaskie.pl

 

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube