Aktualizacja planu mobilności Subregionu Centralnego - Aktualności - Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego

Aktualności

21.09.2016

Aktualizacja planu mobilności Subregionu Centralnego

Informujemu, że rozpoczęto prace nad aktualizacją Planu zrównoważonej mobilności miejskiej Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego.

 

Celem PZMM SC WSL jest przedstawienie kierunkowych, zintegrowanych działań prowadzących w jednoznaczny sposób do wzrostu zrównoważenia transportu oraz mobilności na obszarze objętym planowaniem – Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego. Jest to pierwszy dokument tego typu dla tak rozległego i w ten sposób zdefiniowanego obszaru naszego województwa.

 

Niniejszy Plan należy stanowi propozycję i punkt wyjścia dla zintegrowanych działań prowadzących do zmian w modelu mobilności na obszarze Subregionu Centralnego. Niewątpliwie wykorzystanie środków ZIT w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 będzie sprzyjać uruchomieniu postulowanych zmian zawartych w tym dokumencie.

 

Poniżej można zapoznać się z obecnie obowiązującą wersją dokumentu. W przypadku uwag lub propozycji zmian do jego treści należy przesłać do dnia 12 października br. na adres biuro@subregioncentralny.pl wypełniony formularz zgłaszania uwag.

 

Dodatkowych informacji udziela p. Adam Dziugieł - pracownik Biura Związku (tel. 32 461 22 57, e-mail: adam.dziugiel@subregioncentralny.pl).

Powrót do listy aktualności

Panel boczny

Związek Subregionu Centralnego na YouTube